Lazy Sunday with Cookies ... Adam Levine

Czy wiecie, który z przystojniaków otrzymał w tym roku prestiżowy tytuł „Najseksowniejszego żyjącego mężczyzny świata” według magazynu People? Ów wybór napotkał spore grono przeciwników twierdzących, że brak mu charyzmy, inteligencji i taktu (lubi m.in. pochwalić się publicznie tym, że jedyną formą antykoncepcji jaką toleruje jest jej zupełny brak :P). Coś w tym zapewne jest, ale to tylko jedna strona medalu. Adam Levine, gdyż to o nim mowa, nie należy do najgrzeczniejszych „chłopców” show-biznesu, ale posiada za to spory talent muzyczny oraz dość prostą urodę, która może się podobać wielu kobietom. Jego tatuaże (których ma niemało) przyciągają wzrok i podkreślają wizerunek „rockman’a”, który lubi spotykać się z modelkami (szczególnie Victoria’s Secret). Jeśli chciałybyście mocno zdenerwować rodziców, to przyprowadzenie na obiad chłopaka pokroju Adama Levine’a byłoby idealnym posunięciem:P


Adam Noah Levine przyszedł na świat w 1979 roku w Mieście Aniołów (LA). Jako młody chłopak (będąc w liceaum) zdecydował się rozwijać swój talent wokalny oraz nauczyć się gry na gitarze, gdyż zdecydował się związać swoje życie na stałe z muzyką. Udało mu się założyć z trzema kolegami zespół Kara’s Flowers oraz dość szybko zdobyć kontrakt płytowy. W 2001 roku zmienili nazwę na Maroon 5, pod którą są dziś znani sporym rzeszom fanów muzyki. Ich debiutancki album, Songs About Jane, z którego pochodzą takie hity jak Harder to breathe czy This Love, został zainspirowany nieudanym związkiem Adama. Jego burzliwość stanowiła dla Adama Levigne’a inspiracje do stworzenia utworów pełnych emocji. Może to właśnie było gwarantem sukcesu pierwszego albumu Maroon 5 – prawdziwość tekstów.
Poza projektami związanymi z zespołem, Adam wystąpił gościnnie m.in. na albumach Kanye West’a, Alicia Keys czy byłym gitarzystą Guns ‘N’ Roses – Slashem. Dzięki hitowi nagranemu z Christiną Aguilerą, Moves like Jagger, zespół Maroon 5 powrócił na szczyty list przebojów. Ponadto zdarzyło się Adamowi Levine’owi pojawić się w serialach oraz filmach – m.in. CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku, I Love the 90’, Rockefeller Plaza 30, American Horror Story: Asylum czy Can a Song Save Your Life?. Można dodać do tego również występy w amerykańskim show muzycznym The Voice of America, gdzie pełni rolę jednego z jurorów/mentorów. Na razie nie ma tego wiele, ale kto wie gdzie podąży kariera tego wokalisty, kompozytora oraz gitarzysty.
Osoba Adama Levine’a budzi dość spore kontrowersje na równego rodzaju forach czy portalach. Wynika to w dużym stopniu z jego „niewyparzonej gęby”, opinii imprezowicza i playboya, jak również niezbyt błyskotliwych wypowiedzi w mediach:P Ale jak to już wiemy – wszystko jest kwestią gustu:D Jednym się podoba, a innym nie musi. Adam zapewne podoba się aniołkom Victoria’s Secret, gdyż przez długi czas spotykał się z Anną Vyalitsyną, zaś obecnie z Behati Prinsloo. W swojej erze przedmodelkowej spotykał się z m.in. takimi aktorkami jak Keira Knightley czy Cameron Diaz. Facet ma niezły gust:D Szkoda, że gorzej u niego ze stałością uczuć, do czego również otwarcie się przyznaje. No cóż, typowa niepokorna dusza artystyczna:D I ma to swój urok.
  
Źródło zdjęć do kolaży: wyszukiwarka Google Graphics