Street Style na Fashion Week'ach - part 1 PFW

Czuć już wiosnę w powietrzu. Pogoda sprzyja wychodzeniu z domu, jak i odświeżaniu szafy. Czyżby nastał już ten moment, gdy chowamy toporne zimowe swetry i kurtki, aby zastąpić je lekkimi wiosenno-letnimi ciuchami? Jeśli nie mamy pomysłu na to jak się ubrać, gdy za oknem świeci słońce, a temperatura zaczęła już przekraczać 10 stopni, to ostatni miesiąc w świecie mody był wręcz kopalnią inspiracji. 


Moda miała swoje wielkie święto, a mianowicie trwały cztery najważniejsze fashion week'i :) Poza tym, że projektanci pokazali Nam co będzie modne przyszłą jesienią i zimą (fall/winter 2015/16), to goście pokazów byli doskonałym źródłem inspiracji na stylizacje rozpoczynającej się wiosny. 

Nie ma znaczenia, że w trakcie NYFW śnieg sypał obficie, a temperatury spadały mocno poniżej zera - fashionostki prezentowały się w bluzkach odsłaniających brzuch czy szpilkach odsłaniających całe stopy, zimno nie było im straszne :) W końcu czego się nie robi dla mody :P Na szczęście kolejne trzy kluczowe dla świata mody Fashion Week'i były zdecydowanie bardziej łaskawe pogodowo i goście pokazów nie musieli martwić się złapaniem przeziębienia. 

Na kogo warto było szczególnie zwrócić uwagę obserwując ulice czterech stolic mody ? Przede wszystkim na modelki w wersji off duty (one zawsze pierwsze wiedzą co będzie trendy), ale także na redaktorki magazynów modowych, blogerki, jak również "gwiazdy" świata show-biznesu.
Na te kilka tygodni najważniejsze ulice świata mody zapełniły się różnorodnością stylów, fasonów, kolorów itd. A wszystko to zebrało się na istny lookbook inspiracji i trendów na sezon wiosna/lato 2015 :) Poniżej znajdziecie wybrane przeze mnie najlepsze stylizacje i te, które najbardziej mnie zainspirowały. Przy czym ponieważ ilość materiału jest tak wielka to podzieliłam go na cztery części. W dzisiejszej odsłonie ulice najpiękniejszej ze stolic mody - Paryża. 

PFW 
źródło zdjęć: vogue.com, style.com, elle.pl

Komentarze